Skibus z Prahy a Pardubic

Sezóna 2018/2019

CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a autobusy CITY SKI jezdí do Rokytnice několikrát týdně. 

Cena balíčku dopravy a skipasu je 800 Kč pro všechny účastníky zájezdu.

Každý účastník zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis a možnost zdarma vylepšit svůj styl s instruktorem z řad aktivních nebo bývalých lyžařských závodníků. 

Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, VIP hosté, kultovní videa o lyžování ve městě, soutěže o lyžařské vybavení, seznamka a mnoho dalších služeb vytvářejících neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity.

   > Odjezdová místa

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Prahy ze stanice metra Palmovka v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak.
V Pardubicích odjíždějí autobusy CITY SKI také v sedm hodin ráno od zimního stadionu a v případě zájmu zastavují u autobusového nádraží v Hradci Králové.

   > Trasy

Trasa z Prahy vede přes Mladou Boleslav a je expresní. Autobus tedy nemá žádné plánované zastávky, aby Vás dovezl do Rokytnice co nejrychleji. Pokud bydlíte na této trase a myslíte si, že jste tak výjimeční, že kvůli Vám může autobus udělat zastávku, kontaktujte CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vás rád vyslechne a možná pro Vás zajistí VIP nástup, tedy přibrzdění a možný náskok do busu za jízdy.  Autobus CITY SKI přijíždí do Rokytnice až na točnu u lanovky, takže nemusíte jít od autobusu daleko pěšky.
Trasa z Pardubic vede přes Hradec Králové a Hořice a v případě zájmu je možné nastoupit v Hradci. 

   > Návrat z Rokytnice

Autobus CITY SKI vysadní ráno lyžaře na točně a následně sjíždí na spodní odstavné parkoviště.  Po lyžování můžete na lyžích sjet až dolů k autobusu.  Odjezd autobusů CITY SKI z Rokytnice je v 16:15 a příjezd do Prahy je v 18:15.  Příjezd do Hradce je 17:45, do Pardubic v 18:00.

   > Termíny a rezervace

CITY SKI pořádá pravidelné zájezdy do Rokytnice nejen o víkendech, ale také ve všední dny. Během lyžařské sezóny sledujte webové stránky CITY SKI pro aktuální rozpis. Zájezdy CITY SKI nemusíte platit předem, ale každý lyžař si musí rezervovat místo. 

REZERVACE SKIBUSU