Kam za dobrým jídlem a pitím v našem kraji? Vítáme Vás na „Tour de jídlo" .

Kam za dobrým jídlem a pitím v našem kraji? U nás si zajisté vyberete. Vítáme Vás na "TOUR DE JÍDLO" v Rokytnici nad Jizerou – Horní Domky

Pokud jste zavítali k nám do areálu a chystáte se prozkoumat krásy západních Krkonoš, připravili jsme pro Vás malého gastro průvodce na úpatích svahů Lysé hory.

Ať máte pořádný hlad či žízeň nezapomeňte při své návštěvě navštívit jednu námi doporučenou restauraci či bar a vychutnat tak skvělé krkonošské speciality okořeněné krásnými výhledy.

  • Restaurace Kamínek -  u parkoviště P1 dolní stanice Horní Domky

Je obklopena smrkovými lesy u břehů Černého potoka. Lanový park je přímo u restaurace a po 70 m dlouhém laně se můžete "proletět" před okny restaurace. Místní podnik nabízí tradiční i méně tradiční česká jídla, která jsou připravována moderními postupy a rozhodně stojí za to ochutnat.

  • Bufet Ručičky

Nachází se na kouzelném rozcestí Ručičky a nabízí jednoduché leč bohaté občerstvení.

  • Horská chata Skácelka

Tato horská restaurace se nachází přímo uprostřed sjezdovek v nadmořské výšce 900 m. Svými výhledy a výbornou domácí českou kuchyní z čerstvých surovin učaruje každého návštěvníka.

  • Garage Big Food – horský bar Švadlenka

Zde je skoro povinností ochutnat vyhlášené hamburgery v klidném prostředí, které umocníte vynikající sklenkou vína. V podvečerních hodinách je tu úžasná atmosféra pro ty, kteří ještě nespěchají domů.

  • Horská chata Dvoračky

Kdo by neznal nebo o ní neslyšel? Nabízí skvělou domácí kuchyni s vlastní pekárnou. Přijďte ochutnat krkonošské speciality, jako jsou borůvkové knedlíky, lívance nebo výborné krkonošské kyselo.

  • Světlanka

Kolemjdoucí mohou ochutnat české místní pokrmy a uhasit žízeň plzeňským pivem.

Přijďte pobejt a ochutnat . Mapa zde: www.skiareal-rokytnice.cz/mapy/