Never Summer & Monkey race 2022

 

Legendární jarní jam pro všechny příznivce freestyle lyžování a snowboardingu na vrcholku Krkonoš. Letošní již 11.ročník zve všechny, kdo chtějí strávit poslední chvilky zimy v malebném prostředí na hřebenech Krkonoš s úžasným výhledem. Můžete se pobavit na svahu, kde pro Vás bude připraveno zábavné hřiště s množstvím překážek, skoků, cornrů, klopenek a samozřejmně ikonické jezírko. Můžete se zůčastnit různých contestů, které probíhají v průběhu celého dne. Ať už se jedná o best trick, ollie contest, cash for trick nebo oblíbený gruppen contest. Vrcholem je zábavný týmový slalom Monkey race pro 3členné týmy, které si to rozdají na trati, kde je čekají klopenky, skoky a přejezd jezírka. O výstavbu celého parku se stará Dvoračky cRew, Freestyle area Vítkovice a démonický Michal "Krysák" Španěl.

 

Pro ty, kteří si chtějí užít krásný den a jen tak se pokoukat máme připravenou 11člennou kapelu Superhero Killers s jejich nadupanou funky muzikou, která dodá akci příjemnou rytmickou náladu. Kapelu bude podporovat DJ Daroot a celou akcí Vás bude provázet rozjetý speaker Marwin s jeho support týmem, který se postará o registraci na jednotlivé contesty a bude Vás informovat o průběhu celého dne.

 

Občerstvit se můžete na boudě Dvoračky, v restauraci na Štumpovce, venkovním stánku na terase nebo přímo na svahu u Sabči, kde můžete získat triko pro tento ročník.

Letos bude bar s profíky z Bugsy´s baru, kde si můžete vychutnat aperol, campari spritz a zamlsat ty nejlepší rumy z celého světa.

 

A pro Ty, kteří nebudou mít dost, tak můžou navštívit slovutný music club Šnekolend v Rokytnici nad Jizerou, kde bude probíhat after party až do ranních hodin.

 

Doufáme, že nám bude Krakonoš nakloněn a pošle nám azurové počasí.

 

Děkujeme za podporu od  Budějovický Budvar, Kofola, Ultar premium Brands, Jagermeister, Freestyle area Vítkovice, Snowsupport, město Rokytnice nad Jizerou, Zezula, Nitro,  a samozřejmně Skiareál a.s. Rokytnice nad Jizerou - tleskáme a poklona.