Aktuálně ve skiareálu

Lyžařská sezóna v Rokytnici nad Jizerou je v plném proudu. Využijte příznivou předpověď počasí i snížené jízdné ve všední dny nebo dorazte o víkendu vyzkoušet nejnovější lyže.

 

Horský Resort Rokytnice nad Jizerou navštíví každý víkend zhruba 2 000 lidí. Preferujete svahy s méně lyžaři? Využijte příznivé předpovědi počasí, která až do čtvrtka slibuje polojasno s příjemnými teplotami a dorazte na lyžování ve všední dny. Při nákupu skipasu on-line vás čeká snížené jízdné od 696 Kč ve všední dny za celodenní skipas pro dospělého. Pro víkendové lyžaře je připravena oblíbená akce Rossignol Demo Tour 2024, v rámci které si mohou zájemci zdarma vyzkoušet nejlepší sjezdové lyže. 

I letos mají zájemci možnost zdarma si vyzkoušet nejnovější modely z kolekce Rossignol a Dynastar v rámci největšího testovacího eventu v ČR. Během víkendu 3.-4. února si můžete v Horském Resortu Rokytnice nad Jizerou zdarma otestovat až 160 párů lyží všech kategorií, od závodních přes all mountaing až po dámské nebo dětské. Pro urychlení výpůjčky na svahu se prosím předem nezávazně registrujte zde online.

Rokytnice nad Jizerou je tradiční a oblíbenou adresou všech sportovních lyžařů s dvěma lanovými dráhami situovanými v areálu Horní Domky. Zdejší lyžařské svahy patří mezi nejvýše položené v Česku, začínají pod vrcholem Lysé hory v nadmořské výšce přes 1300 metrů nad mořem. Modrá turistická sjezdovka s délkou přes tři kilometry se tak řadí mezi nejdelší lyžařské svahy v Česku. Skiareál je v plném provozu denně vždy od 8:30 do 16 hodin.

 

Do nové sezóny vstoupil skiareál s novou technologií rolbování. Díky scanování povrchu a geomodelu kopců uvedli v areálu do provozu zařízení na měření sněhu, které umožní efektivnější a lepší úpravu sjezdovek. Funguje také nové zasněžování modré sjezdovky a odbavovací systém automatických pokladen. Novinkou letošní zimní sezóny v Rokytnici je také zavedení dynamických cen skipasů v on-line prodeji, který umožní zákazníkům výhodnější ceny skipasů v méně exponované dny.