NEVER SUMMER & MONKEY RACE 2018

Na závěr letošní zimní sezóny se opět chystá již 10. ročník snowboard a freeski eventu Never Summer, který bude tradičně hostit snowpark na Dvoračkách, a to v sobotu 24.3.2018.

   > Na co se mohou snowboardisté a freeskieři v rámci funky programu těšit?

Hlavním hřištěm akce Never Summer & Monkey Race bude samozřejmě snowpark, který byl letos vybaven částečně novými překážkami a před akcí samotnou projde komplet přestavbou, a to partou Freestyle Area v čele s panem rolbařem Krysákem a shapery z Vítkovic a Dvoraček. V rámci akce tak vznikne několik multifunkčních platforem s překážkami a skoky vhodnými pro začátečníky i pokročilé, trať pro vložený týmový závod Monkey Race, to vše s luxusním výhledem na Krakonošovu zahrádku. Letos bude opět přejezd jezírka, které ale nabere větší rozměry, takže šortky s sebou.

Sobotní Never Summer & Monkey Race odstartuje v 11:00 hodin a je připraveno několik public contestů v pohodovém módu.  Cash for Trick contest, kdy budou jednotlivé triky na snowboardu a lyžích rovnou na place odměňováni podle ohlasu diváků tvrdou měnou, Snb/freeski bestrick contest, highest snowboard ollie contest, připraven bude také všemi odvážnými oblíbený přejezd jezírka. V rámci programu proběhne také 4. ročník týmového závodu Monkey Race, pro který vznikne na Dvoračkách speciální opičí trať plná klopenek, cornerů, skoků a lián, takže již nyní si můžete sestavit 3členný tým uřvaných opic. V rámci contestů budou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů, kamarádů a sponzorů.

Celodenní ježdění s využitím místního vleku bude pouze za 100 Kč a v ceně  permice bude Rauch ledový čaj pro osvěžení a Snickers pro doplnění energie.
Přímo ve snowparku zakotví Nitro stan s DJ´s Experimental Cabaret a krásnými slečnami s ohnivou vodou, který bude po celý den ve spolupráci se speakerem Marvinem pumpovat do lidí energii, veselou náladu účastníků budou podporovat slečny z Jägermeister a odpoledne to rozjedou saxofony 11ti členného funky bandu Superhero Killers. A pro ty, kteří by neměli dost a chtěli se podívat, co se nafotilo a natočilo, je připravena v Rokytnici večerní afterpárty v legendárním klubu Šnekolend.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost  jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odtud sjet cca 500 m dolů na Dvoračky. V rámci transportu lanovkou je také domluvená se skiareálem Rokytnice nad Jizerou speciální cena jízdného 100 Kč, za což patří tomuto skiresortu velké díky. Plánek a popdrobné info bude aktualizováno na FB profilu.

Pro pořádek připomínáme termín akce - tedy sobota 24.3.2018 od 11 hod., lokace horské boudy Štumpovka - Dvoračky. My si na nic nehrajem, my jsme NEVER SUMMER. Sněhu zdar a letos přiletí Freeman.

Na závěr veleuctivá děkovačka partnerům akce Never Summer, jmenovitě pak Nitro, Armada, Horsefeathers, Sencor Action Cam, G-shock, Dakine, Rauch, Jagermeister, Budvar, skiareál Rokytnice, Freestyle Area a horské boudy Štumpovka - Dvoračky. A také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Více aktuálních info na FB události nebo Facebook Freestyle Area

 

VIDEO NEVER SUMMER 2017