Získáte 10 % Slevy na vybrané služby s RokyPASSem: půjčovna lyží, gastro, skiservis, úschovna, testovací centrum, 5% slevy při nákupu skipasů online.

Kartu RokyPASS je možné zakoupit na pokladně Skiareálu Horní Domky. Buď společně se skipasem nebo samostatně za 50 Kč. V případě, že si kartu ponecháte a zaregisrujete se do aplikace RokyPASS, můžete další skipasy nakupovat jednoduše ONLINE.

Ano, získáte 10 % Slevy na vybrané služby s RokyPASSem: půjčovna lyží, gastro, skiservis, úschovna, testovací centrum, 5% slevy při nákupu skipasů online.

Karta je platná ve skiareálech Spartak Rokytnice, a.s. - Horní Domky, Studenov. Vícedenní skipasy jsou platné v rámci celého Skiregionu, ale první průchod turniketem musí vždy proběhnout ve skiareálu Horní Domky, aby byl skipas funkční!

Nemusíte, bude se Vám hodit na další lyžovačku. Můžete na ni kupovat skipasy celou zimu a to online, bez front a za lepší cenu. Pokud kartu vrátit chcete, doneste ji na pokladnu, obdržíte zpět svých 50 Kč. Výhodnější ale je, kartu si nechat a jen přikupovat další skipasy. 

Rozdíl není žádný. Kartu koupenou v Rokytnici na pokladně můžete také využít pro nákup skipasů online.


 

Kartu i se skipasem si kupte na pokladně. A pro další nákup skipasu můžete používat aplikaci RokyPASS, kde se nakupuje online a levněji.

Akceptujeme platby kartou (Visa, MasterCard) a online převodem z: Česká spořitelna, GE Money, Raiffeisen BANK, ČSOB, KB, mBank, Fio banka.

Když kartu mám a chci jen koupit skipas - stačí si objednat 20 minut před lyžovačkou. Když kartu nemám - kartu i skipas si koupíte na pokladně.

Klidně pro celý autobus, ale každý musí mít svoji kartu.

Kolik chcete, počet není omezen. Klidně si můžete předem nakoupit skipasy na všechny víkendy až do března.

Ano, stačí znát jméno a rok narození o obdarovaném pro hladkou registraci

Nenašli jste, co jste hledali?

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů