28. 02. 2018

GURMÁNI NA SNĚHU 3.3.2018

SOUKROMÝ RANNÍ MANŠESTR S TOP KULINÁŘSKÝM ZÁŽITKEM

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zve všechny milovníky lyžování a dobrého jídla na netradiční zážitkovou akci s výstižným názvem Gurmáni na sněhu. Trojice českých kuchařských mistrů v čele se Zlatým šéfkuchařem 2015 Honzou Punčochářem nabídnou vybrané kulinářské pochoutky a jako předkrm se bude podávat čerstvý ranní manšestr pro omezený počet lyžařů.

Akce se uskuteční již tuto sobotu 3. března ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory. Zájemci o gurmánskou lyžovačku si mohou zakoupit VIP SKI balíček v hodnotě 1 890 Kč, v rámci kterého bude jen pro ně vyhrazena čerstvě upravená sjezdovka v čase od 7:00 do 8:00 hodin, a zahrnující vstup do VIP Sushi Zóny, kde se budou podávat vybrané lahůdky z čerstvých ryb. Kdo si přispí, může využít speciálního menu přímo v restauraci Černý potok, které bude připraveno pro všechny.

Restaurace Černý potok

nabídka dne 3.3.2018

Polévka z telecích drštěk a nožiček s chilli a libečkem
Salát s tuňákem s pošírovaným vajíčkem pečenými bramborami a olivy calamata
Pečené kuře plněné kysaným zelím omáčka ze sušených hříbků a zadělávané kroupy
Konfitovaná hovězí loupaná plec na smetaně s petrželkovým knedlíkem
Vepřová žebra dušená v madeiře, datle a smažený lilek, pečené brambory
Variace sashimi a sushi dělané né před hosty sushi mistrem
Marinovaný tuňák
Steaky z tuňáka
Tiramisu

VIP SKI balíček je možné rezervovat na infolince skiareálu +420 733 733 053 nebo prostřednictvím emailové adresy info@skiroky.cz nejpozději do pátku 2.3.2018 22:00 hodin. Poté si zájemci v sobotu ráno 3.3.2018 speciální skipas uhradí přímo na pokladně LD Horní Domky, která bude otevřena již od 6:30 hod.