14. 01. 2019

Sjezdovky v Rokytnici jsou ve skvělé kondici

Na horách celý víkend vydatně sněžilo, místy napadlo přes 40 cm nového sněhu. Díky příznivým teplotám pod bodem mrazu navíc pravidelně zasněžujeme, zejména na dojezdech sjezdových tratí. V Rokytnici je otevřeno více než 15 km sjezdových tratí a lyžařské podmínky jsou výborné. Skiareál Horní Domky na Svazích Lysé hory nabízí přes 12 km sjezdovek včetně oblíbené červené FIS. Další bezmála 3 km sjezdovek jsou otevřeny ve skiareálu Studenov.


Provozní doba přepravních zařízení je denně od 8:00 do 16:00 hodin, lanová dráha Lysá hora jezdí od 8:15 do 16:00 hodin.

Bezplatný skibus z Jablonce nad Jizerou do Rokytnice a zpět jezdí dle jízdního řádu ve čtvrthodinových intervalech.

Informace o provozu sjezdovek a přepravních zařízení:

Nákup skipasu ONLINE

UPOZORNĚNÍ: S nadílkou čerstvého sněhu se u některých návštěvníků obvykle dostaví chuť zalyžovat si v neupraveném terénu mimo vyznačené sjezdové tratě. Vzhledem k tomu, že značná část skiareálu na Lysé hoře leží v I. chráněné zóně Krkonošského národního parku, nemůžeme toto chování akceptovat a prosíme návštěvníky, aby respektovali přepravní řád a přírodu. Pohyb mimo vyznačené sjezdovky je kontrolován a neukázněným návštěvníkům hrozí vysoké pokuty.