18. 12. 2018

Informace k plánovanému zahájení sezóny

Zahájení zimní lyžařské sezóny ve skiareálu Horní Domky proběhne už tento pátek 21. prosince. Stejně jako v loňském roce je pro návštěvníky areálu připraveno na první den provozu zvýhodněné celodenní jízdné, a to za 300 Kč pro všechny lyžaře bez rozdílu věku.

Vzhledem k tomu, že sněhové podmínky v nejvyšších partiích Lysé hory nejsou ještě zcela ideální, bude v prvních dnech provozu zpřístupněna pouze část skiareálu Horní Domky. V provozu bude lanová dráha A1 Horní Domky a dětský vlek Kaprun. Otevřena bude modrá sjezdovka Turistická a sjezdovky u Kaprunu. Rozšíření provozu o stěžejní lanovku na Lysou horu je předběžně plánováno na úterý 25. prosince.

V den zahájení sezóny bude platit jednotná cena celodenního skipasu 300 Kč. Ceny skipasů v dalších dnech budou adekvátně uzpůsobeny omezenému charakteru provozu střediska. Lyžovat budeme i na Štědrý den, ale jen do 12:00 hodin.

Ceník částečného provozu

S velkým úsilím připravujeme start sezóny a doufáme, že se nám podaří zajistit pro naše návštěvníky co nejlepší lyžařské podmínky. Rádi bychom co nejdříve uvedli do provozu také Skiareál Studenov, který je však závislý převážně na přírodním sněhu. S nadějí proto očekáváme další nadílku státního sněhu, abychom potěšili také příznivce odpočinkového lyžování...

Provozní doba přepravních zařízení: 8:00 – 16:00 hodin, na Štědrý den 8:00 – 12:00 hodin.

Bezplatný skibus na trase Jablonec nad Jizerou – Rokytnice bude jezdit od pátku 21. prosince v půlhodinových intervalech, od 25. prosince pojede dle jízdního řádu každou čtvrthodinu.