07. 01. 2019

Aktuální informace

Během uplynulého víkendu nás potrápila nepřízeň počasí. V sobotu nám lyžování znepříjemňoval déšt a po oba dva dny byl omezen provoz lanové dráhy na Lysou horu v důsledku silného větru. Podle předpovědi počasí nás nyní za odměnu čeká několik pěkných dnů, které slibují čerstvou nadílku přírodního sněhu a díky teplotám pod bodem mrazu budeme moci doplňovat technický sníh na sjezdovkách. Přijeďte si k nám zalyžovat!


Ve Skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory je otevřeno 10 km sjezdových tratí, mezi nimi i oblíbená červená FIS. Otevřeny jsou také sjezdovky ve Skiareálu Studenov. 

Provozní doba přepravních zařízení je denně od 8:00 do 16:00 hodin, lanová dráha Lysá hora jezdí od 8:15 do 16:00 hodin.

Lyžujeme za ceny Hlavní sezóny.

Bezplatný skibus z Jablonce nad Jizerou do Rokytnice a zpět jezdí dle jízdního řádu ve čtvrthodinových intervalech.

Informace o provozu sjezdovek a přepravních zařízení:

Nákup skipasu ONLINE

UPOZORNĚNÍ: S nadílkou čerstvého sněhu se u některých návštěvníků obvykle dostaví chuť zalyžovat si v neupraveném terénu mimo vyznačené sjezdové tratě. Vzhledem k tomu, že značná část skiareálu na Lysé hoře leží v I. chráněné zóně Krkonošského národního parku, nemůžeme toto chování akceptovat a prosíme návštěvníky, aby respektovali přepravní řád a přírodu. Pohyb mimo vyznačené sjezdovky je kontrolován a neukázněným návštěvníkům hrozí vysoké pokuty.