Hotel KRAKONOŠ

cena od

500 Kč

cena do

800 Kč

počet osob

99

Vzdálenost od areálu Horní Domky 2,3 km

Vzdálenost od areálu Studenov 0,6 km

Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které právě Krkonoše nabízí.

Hotel Krakonoš nabízí ubytování v jedno až pětilůžkových nekuřáckých pokojích ve dvouch kategoriích, ze kterých si jistě vyberete.

Stravování – standardně je k ubytování nabízena snídaně, možnost polopenze či plné penze je samozřejmostí. V hotelu na Vás čeká nekuřácká restaurace a vinárna. Hotel nabízí svým hostům hotová jídla ve formě denního a večerního menu, minutková jídla.

Hotelové služby – Hotel poskytuje pro relax masáže, saunu a nabízí pořádání kongresů a firemních prezentací. V restauraci, vinárně, recepci, klubovně a na všech pokojích mají hosté možnost se připojit k internetu zdarma pomocí WiFi. Na recepci a v dětském koutku je pak samostatné PC připojení k internetu. Parkování na hotelovém parkovišti je taktéž zdarma. Pro Váš volný čas je na hotelové klubovně připraven šachový stolek, elekrické šipky, stolní hry atd.

Na hotelové recepci je možné platit platebními kartami VISA, MAESTRO, MASTER CARD, DINNERS, JBC, CCS.

Pokoje standard – nekuřácké

  • 1 jednolůžkový pokoj
  • 19 dvoulůžkových pokojů
  • 6 třílůžkových pokojů
  • 6 čtyřlůžkových pokojů

Rodinné pokoje – nekuřácké

  • 2 rodinné čtyřlůžkové pokoje /2+2/
  • 2 rodinný pokoj pětilůžkový /3+2/

 

Poloha na mapě