Horská chalupa V TAJCHÁCH

cena od

300 Kč

cena do

500 Kč

počet osob

16

Distance from the areal Horní Domky 0.4 km

Distance from the areal Studenov 2.7 km

Chalupa byla postavena v roce 1985 Dr. Vedralem na jednom z nejhezčích míst v Rokytnici. Ač je chalupa na samotě, je blízko centra Rokytnice i všech sjezdovek. Rekonstrukce interieru proběhla v roce 2008. Před druhou světovou válkou bylo v Rokytnici převážně německé obyvatelstvo, a tak pojmenování "Tajchy" vzniklo zkomolením německého slova teich (rybník). Dnes se to tu jmenuje V rybníčkách.

Chalupa má 6 ložnic (2 čtyřlůžkové, 2 dvoulůžkové, 1 jednolůžková a dětský třílůžkový podkrovní pokojík) s celkem 16 lůžky a jednou dětskou dřevěnou postýlkou. Společenskou mistnost s velkým masivním stolem pro 14 osob, sedačkou,  sound systémem a krbem. 

V kuchyni s menším jídelním stolem jsou kachlová kamna, velký plynový sporák s horkovzdušnou troubou, myčka a kredenc s veškerým nádobím. Ve špajzu jsou dvě lednice, mikrovlnná trouba, mixer, rychlovarná konvice, odšťavovač, topinkovač, kávovar a fritéza.

TV kout s UPC a DVD, iMac, (iTunes AirPlay soundsystem), wifi po celém objektu, na terase i zahradě. Sauna s bazénkem, 3x sprchový kout,  malá vana a 4x WC. K dispozici Vám je i prádelna s pračkou a žehličkou. Ve vinném sklípku je příjemně v horkém létě.

Velká terasa s krásným výhledem, sezením a malým elektrickým grilem. Na zahradě je venkovní krb s krytým sezením, dále otevřené ohniště se zahradním nábytkem, velký gril Weber, tři houpaci sítě, dvě lehátka, pískoviště, petang, atd. Parkoviště pro 5 vozů.

Vybavení penzionu
  • Sauna
  • Wifi
Poloha na mapě