30. 12. 2017

Do českých hor zavítalo v závěru roku nebývalé množství návštěvníků, také v Rokytnici to žije!

V závěru roku vyrazilo na české hory enormní množství lyžařů, snowboardistů a ostatních vyznavačů zimních sportů. Také Rokytnice zažívá nebývalou návštěvnost, což nás velmi těší a jsme rádi, že tolik hostů zavítalo právě do našich kopců.

O to více nás mrzí, že jsme v pátek 29. 12. 2017 nebyli schopni rychleji odbavit zákazníky u pokladen ve středisku Horní Domky. Bohužel v důsledku technických komplikací nebylo možné hned zrána zprovoznit čtvrtou pokladnu, čímž se čekání značně protáhlo, a fronty začaly polevovat až po odstranění technické závady a otevření čtvrté pokladny.

Od soboty jedeme naplno a doufáme, že ve zbytku sezóny k podobným komplikacím nedoje. 
Děkujeme všem za pochopení a těšíme se spolu s Vámi na oslavy konce roku na svazích!


Případné frontě na pokladně se můžete vyhnout úplně a zakoupit si skipas jednoduše online. Levněji!

Stačí mít čipovou kartu, dobít si skipas přes internet a můžete vyrazit rovnou na sjezdovku. 

Koupit skipas online

Pravidelná linka skibusu na trase Jablonec nad Jizerou - Rokytnice jezdí ve čtvrthodinových itervalech. JÍZDNÍ ŘÁD


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
V posledních dnech roste počet návštěvníků, kteří se i přes přísný zákaz pohybují po svazích po skončení provozní doby lyžařského střediska, kdy probíhá úprava sjezdových tratí. Po kopci se pohybují rolby, které jsou z kotvících bodů navázány na zabezpečovací lana. Přestože je sjezdovka v době úpravy označena cedulí s výstražným majákem, často dochází ke kolizím, které mohou být i životu nebezpečné. Žádáme tímto důrazně všechny návštěvníky, aby dodržovali zákaz pohybu na sjezdovkách po skončení provozní doby, a pokud už nemají jinou možnost, aby dbali zvýšené opatrnosti!!!